“OʻzMMI” DK boʻlim va hududiy filial boshliqlari kontaktlari

Bo’lim/filial nomiF.I.Sh.Telefon raqami va elektron pochta manzili
“O’zMMI” DK Toshkent shahri
1.Massa o’lchash bo’limi (04)Mo’minxodjayev Sunnat Akbarxodjayevich(97) 711-18-44
otdel-04@nim.uz
2.Radiotexnik kattaliklar va ionlovchi nurlanishlarni o’lchash, putur yetkazmasdan tekshirish bo’limi (05)Ismatullayev Sheroz Xamidullayevich(98) 305-26-00

otdel-05@nim.uz

3.Geometrik va mexanik kattaliklarni o’lchash bo’limi (06)Xalilov Oybek Yuldashevich(97) 736-99-95
otdel-06@nim.uz
4.Elektr va magnit kattaliklarini o’lchash bo’limi (07)Maxmudov Ravshan Yakubovich(98) 365-38-00
otdel-07@nim.uz
5.Bosim va sarfni o’lchash bo’limi (08)Xolmirzayev Nuriddin Islomovich(97) 434-83-83

otdel-08@nim.uz

6.Fizik-kimyoviy, optik-fizikaviy va harorat kattaliklarini bo’limi (09)Najmutdinov Kamoliddin Ravshanovich(97) 747-55-75
otdel-09@nim.uz
7.Davlat sinovlarini o’tkazish va metrologik ekspertiza qilish bo’limi (10)Arifjanov Alisher

Abdullayevich

(97) 404-09-19
otd-10@nim.uz
8.Kalibrlash va o’lchash xizmatlari markazi (14)Yunusov Marat Ravilevichcms@nim.uz
9.O’lchash vositalari va texnik mahsulotlarni sinovdan o’tkazish laboratoriyasi (15)Xalilov Samar Sa’dullayevich(99) 803-88-66

otdel-15@nim.uz

10.O’lchash va sinov vositalarini sertifikatlashtirish bo’limi (16)Usmonqulov Sharofjon Qodirqulovich(97) 440-40-88

otdel-16@nim.uz

11.Maishiy hisoblagichlarni qiyoslash laboratoriyasi (18)Nurmuxamedov Najmiddin Kamalitdinovich(90) 977-44-77

otdel-18@nim.uz

Hududiy filiallar
12.Qoraqolpog’iston filialiSadiqov Jaqsiliq Perdebayevich(90) 723-60-02
qoraqalpogiston@nim.uz
13.Andijon filialiUmarov Otabek Baxodirovich(90) 144-11-04
andijon@nim.uz
14.Buxoro filialiMamatnazarov Jasur Isakulovich(98) 274-35-00
(99) 700-85-58
buxoro@nim.uz
15.Bekobod filialiIsroilov Baxtiyor Xujakeldiyevich(98) 300-94-01
bekobod@nim.uz
16.Jizzax filialiMannonqulov G’ulom Xatamovich(91) 625-55-00
jizzax@nim.uz
17.Qashqadaryo filialiAmirqulov Ulug’bek Obidillayevich(90) 607-80-08
qashqadaryo@nim.uz
18.Navoiy filialiXolov Abduaziz Utkirovich(90) 717-21-23
navoiy@nim.uz
19.Namangan filialiNishanov Xusan Xafizxanovich(91) 364-00-44
namangan@nim.uz
20.Samarqand filialiTurdiyev Azizbek Ibragimovich(91) 536-69-20
samarqand@nim.uz
21.Surxondaryo filialiAxmedov Shukur Babaniyazovich(93) 790-06-61
surxondaryo@nim.uz
22.Sirdaryo filialiSolijanov G’anisher Komiljanovich(99) 477-26-76
sirdaryo@nim.uz
23.Farg’ona filialiJumaboyev Muzaffar Abdullajonovich(97) 214-01-86
(90) 274-48-19
fargona@nim.uz
24.Xorazm filialiHajiyev Nurbek Matyakubovich(97) 510-18-17
xorazm@nim.uz
25.Qo’qon filialiAlimov Ma’ruf Mansurovich(90) 304-22-29
(94) 494-73-88
qoqon@nim.uz
26.Olmaliq filialiFayziyev Azim Abduraimovich(99) 863-50-25
olmaliq@nim.uz
27.Chirchiq filialiDaminov Akbarjon Alijonovich(97) 701-73-70
chirchiq@nim.uz