Contacts of heads of departments and regional branches UzNIM

Bo’lim/filial nomi F.I.Sh. Telefon raqami va elektron pochta manzili
“O’zMMI” DK Toshkent shahri
1. Massa o’lchash bo’limi (04) Mo’minxodjayev Sunnat Akbarxodjayevich (97) 711-18-44
otdel-04@nim.uz
2. Radiotexnik kattaliklar va ionlovchi nurlanishlarni o’lchash, putur yetkazmasdan tekshirish bo’limi (05) Ismatullayev Sheroz Xamidullayevich (98) 305-26-00

otdel-05@nim.uz

3. Geometrik va mexanik kattaliklarni o’lchash bo’limi (06) Xalilov Oybek Yuldashevich (97) 736-99-95
otdel-06@nim.uz
4. Elektr va magnit kattaliklarini o’lchash bo’limi (07) Maxmudov Ravshan Yakubovich (98) 365-38-00
otdel-07@nim.uz
5. Bosim va sarfni o’lchash bo’limi (08) Xolmirzayev Nuriddin Islomovich (97) 434-83-83

otdel-08@nim.uz

6. Fizik-kimyoviy, optik-fizikaviy va harorat kattaliklarini bo’limi (09) Najmutdinov Kamoliddin Ravshanovich (97) 747-55-75
otdel-09@nim.uz
7. Davlat sinovlarini o’tkazish va metrologik ekspertiza qilish bo’limi (10) Arifjanov Alisher

Abdullayevich

(97) 404-09-19
otd-10@nim.uz
8. Kalibrlash va o’lchash xizmatlari markazi (14) Yunusov Marat Ravilevich (90) 347-07-49 cms@nim.uz
9. O’lchash vositalari va texnik mahsulotlarni sinovdan o’tkazish laboratoriyasi (15) Xalilov Samar Sa’dullayevich (99) 803-88-66

otdel-15@nim.uz

10. O’lchash va sinov vositalarini sertifikatlashtirish bo’limi (16) Usmonqulov Sharofjon Qodirqulovich (97) 440-40-88

otdel-16@nim.uz

11. Maishiy hisoblagichlarni qiyoslash laboratoriyasi (18) Nurmuxamedov Najmiddin Kamalitdinovich (90) 977-44-77

otdel-18@nim.uz

Hududiy filiallar
12. Qoraqolpog’iston filiali Sadiqov Jaqsiliq Perdebayevich (90) 723-60-02
qoraqalpogiston@nim.uz
13. Andijon filiali Umarov Otabek Baxodirovich (90) 144-11-04
andijon@nim.uz
14. Buxoro filiali Mamatnazarov Jasur Isakulovich (98) 274-35-00
(99) 700-85-58
buxoro@nim.uz
15. Bekobod filiali Isroilov Baxtiyor Xujakeldiyevich (98) 300-94-01
bekobod@nim.uz
16. Jizzax filiali Mannonqulov G’ulom Xatamovich (91) 625-55-00
jizzax@nim.uz
17. Qashqadaryo filiali Amirqulov Ulug’bek Obidillayevich (90) 607-80-08
qashqadaryo@nim.uz
18. Navoiy filiali Xolov Abduaziz Utkirovich (90) 717-21-23
navoiy@nim.uz
19. Namangan filiali Nishanov Xusan Xafizxanovich (91) 364-00-44
namangan@nim.uz
20. Samarqand filiali Turdiyev Azizbek Ibragimovich (91) 536-69-20
samarqand@nim.uz
21. Surxondaryo filiali Axmedov Shukur Babaniyazovich (93) 790-06-61
surxondaryo@nim.uz
22. Sirdaryo filiali Solijanov G’anisher Komiljanovich (99) 477-26-76
sirdaryo@nim.uz
23. Farg’ona filiali Jumaboyev Muzaffar Abdullajonovich (97) 214-01-86
(90) 274-48-19
fargona@nim.uz
24. Xorazm filiali Hajiyev Nurbek Matyakubovich (97) 510-18-17
xorazm@nim.uz
25. Qo’qon filiali Alimov Ma’ruf Mansurovich (90) 304-22-29
(94) 494-73-88
qoqon@nim.uz
26. Olmaliq filiali Fayziyev Azim Abduraimovich (99) 863-50-25
olmaliq@nim.uz
27. Chirchiq filiali Daminov Akbarjon Alijonovich (97) 701-73-70
chirchiq@nim.uz